Powrót do listy obwieszczeń


udział wynoszący 1/2 niewydzielonej części w nieruchomości położonej w Borówcu gm. Kórnik

Numer księgi wieczystej: PO1D/00029611/7 2019-02-19 13:00:00 Miejsce licytacji: budynek Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Stary Rynek 6, sala nr 4

Operat szacunkowy: Złóż wniosek

Złóż wniosek


Opis przedmiotu licytacji:

Km 13705/15

Druga licytacja nieruchomości:

Przedmiotowem licytacji jest udział wynoszący 1/2 niewydzielonej części w nieruchomości zapisanej w księdze wieczystej Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej pod numerem KW PO1D/00029611/7.

Przedmiotowa nieruchomość stanowi działkę gruntu o nr 554 o powierzchni 472 m2 wraz z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 152,13 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w części pośredniej Borówca przy ulicy nieutwardzonej, odległość do ulicy utwardzonej asfaltem – ul. Poznańska – ok. 300m. Dość dobry dojazd do nieruchomości samochodem, do komunikacji publicznej – autobusu – ok. 400m. Szkoła, przedszkole zlokalizowane w odległości ok. 1,5km., sklepy oddalone o ok. 800m, do siedziby władz gminnych ok. 8km. Dobre położenie nieruchomości.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz tereny niezabudowane.

Uzbrojenie techniczne terenu nieruchomości: prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja.

Teren przedmiotowej działki płaski, ogrodzony z frontu parkanem o konstrukcji murowanej, słupki i cokół z cegły klinkierowej, wypełnienie sztachetami drewnianymi ozdobnymi, tylne i boczne ogrodzenie z siatki stalowej na słupkach stalowych, zagospodarowany zielenią ozdobną, trawnikami z utwardzonym wejściem do budynku oraz wjazdem do garażu, zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej.

Budynek z garażem, parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 1999/2000. Fundamenty betonowe i żelbetowe, ściany murowane z cegły STYROBUD na zaprawie cementowo – wapiennej, strop masywny typu FERT. Nadproża prefabrykowane. Dach o konstrukcji drewnianej ocieplony wełną mineralną i pokryty dachówką. Rury i rynny spustowe z PCV, opierzenie z blachy ocynk. Mury zewnętrzne ocieplone styropianem i otynkowane tynkiem mineralnym, wewnętrzne tynki cementowo – wapienne, gipsowane i malowane farbami. Instalacje techniczne w budynku: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna sanitarna, gazowa, c.o. i c.w. – piec dwufunkcyjny na gaz, grzejniki metalowe, w pomieszczeniu kuchni na parterze oraz w łazience na poddaszu ogrzewanie w systemie podłogowym. Wykończenie pomieszczeń budynku mieszkalnego standardowe, stan techniczny budynku zadowalający.

Rękojmia: 29.074,50 zł Termin złożenia: 2019-02-18
Drukuj