Powrót do listy obwieszczeń


nieruchomość położona w miejscowości Biernatki gm. Kórnik - działka 54/8

Numer księgi wieczystej: PO1D/00029059/9 2019-06-11 11:00:00 Miejsce licytacji: budynek Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Stary Rynek 6, sala nr 4

Operat szacunkowy: Złóż wniosek

Złóż wniosek


Opis przedmiotu licytacji:

Km 1490/17

Pierwsza licytacja nieruchomości

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę nr 54/8, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Środzie Wielkopolskiej prowadzi księgę wieczystą o numerze KW 29059 [NKW: PO1D/00029059/9].

Nieruchomość jest położona w miejscowości Biernatki (gm. Kórnik) przy ul. Głównej.

Przedmiotowa nieruchomość stanowi działkę gruntu nr 54/8 o powierzchni wynoszącej 0,0642ha. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Ukształtowanie terenu płaskie. Działka zabudowana, ogrodzona, uzbrojona. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Teren zagospodarowany częściowo przez utwardzenia z kostki brukowej. Teren działki ogrodzony parkanem z siatki stalowej z tyłu i boku, od frontu drewniany z bramą i furtką metalową ozdobną.

Budynek mieszkalny o pow. użytkowej 76,93m2 - jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, wolnostojący, wybudowany w konstrukcji drewnianej w 2004 r. Fundamenty betonowe. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z bali litych. Posadzki betonowe. Strop drewniany. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty gontem. Rynny i rury spustowe z PCV. Opierzenia wykonane z blachy. Budynek ocieplony wełną. Stolarka okienna drewniana. Schody wewnętrzne i zewnętrzne drewniane. Dwa tarasy drewniane. Drzwi wewnętrzne drewniane, zewnętrzne drewniane.

Budynek wyposażony jest m.in. w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, ogrzewanie z pieca gazowego z butli, grzejniki stalowe.

Budynek wykazuje zużycie techniczne wynikające z wieku i sposobu eksploatacji. Podczas wizji lokalnej nie stwierdzono istotnych wad konstrukcyjnych budynku. Stan techniczny budynku dobry, standardowe wykończenie pomieszczeń.

Rękojmia: 26.205,00 zł Termin złożenia: 2019-06-10
Drukuj