Powrót do listy obwieszczeń


nieruchomość położona w miejscowości Starkówiec Piątkowski

Numer księgi wieczystej: PO1D/00045732/9 2019-11-26 14:00:00 Miejsce licytacji: budynek Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Stary Rynek 6, sala nr 4

Operat szacunkowy: Złóż wniosek

Złóż wniosek


Opis przedmiotu licytacji:

Km 4655/16

Pierwsza licytacja nieruchomości:

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca:

- działkę oznaczoną w ewidencji gruntów nr 134/6 o łącznej powierzchni 1000 m2;
- budynek mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 166,34 m2,

dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Środzie Wielkopolskiej prowadzi księgę wieczystą o numerze KW 45732 [NKW: PO1D/00045732/9].

Nieruchomość jest położona w miejscowości Starkówiec Piątkowski (gm. Środa Wielkopolska).

Nieruchomość zlokalizowana jest w peryferyjnej części miejscowości Starkówiec Piątkowski przy drodze gruntowej, do ulicy utwardzonej asfaltem około 500 m, komunikacja publiczna – autobus – w odległości około 1,0 km, do centrum miejscowości 3,0 km – tam znajduje się podstawowa infrastruktura społeczna typu sklepy, szkoła, przedszkole, do władz miejskich w Środzie Wlkp. około 12,0 km.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i puste działki gruntu.

Uzbrojenie techniczne w ulicy: prąd, wodociąg.

Budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 2010-2012. Fundamenty betonowe, ściany murowane z suporexu, ocieplone styropianem, bez tynków zewnętrznych – siatka + klej. Strop Teriva, dach o konstrukcji drewnianej, ocieplony i pokryty blachodachówką, rury i rynny spustowe PCV. Tynki wewnętrzne gipsowe. Okna PCV częściowo z roletami zewnętrznymi. Posadzki w pokojach, na parterze płytki a na poddaszu panele podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach płytki oprócz łazienki na poddaszu i kotłowni – posadzka betonowa, ściany malowane farbami w pokojach, na korytarzach i w kotłowni, w łazience na parterze i w kuchni ściany obłożone płytkami, w łazience na poddaszu – tynk, sufity malowane farbami, drzwi wewnętrzne płycinowe a zewnętrzne stalowe, grzejniki stalowe, schody zewnętrzne i wewnętrzne betonowe obłożone płytkami, taras betonowy.

Instalacje techniczne w budynku: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna - zbiornik bezodpływowy na ścieki c.o i c.w. z pieca dwufunkcyjnego na eko-groszek, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach na parterze oraz w łazience na poddaszu.

Stan techniczny budynku dobry, wykończenie standardowe.

Rękojmia: 50.093,00 zł Termin złożenia: 2019-11-25
Drukuj